10:15 - 10:30
Agenda
activiteiten op 26 februari
10:30 - 12:00
Tai Chi met Trees de Mari
13:15 - 14:00
Wandelen
Duo-fietsen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 27 februari
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Keuzeprogramma
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Vioolbeleving met Karianne Brouwer
activiteiten op 28 februari
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Creatief met Franziska Nath
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 29 februari
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Sofysio : bewegen
13:15 - 14:00
Wandelen
Duo-fietsen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 1 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Gedachtenkamer
10:30 - 12:00
Keuzeprogramma
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Grenzeloos bewegen met Marianne de Pagter
activiteiten op 2 maart
Geen evenementen
activiteiten op 3 maart
Geen evenementen
activiteiten op 4 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Gedachtenkamer
10:30 - 12:00
Storytelling & Expressie met Henriëtte de Graaf
13:15 - 14:00
Wandelen
Duo-fietsen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 5 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Muziek met een verhaal door Anneke Rot
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 6 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Creatief met Mieke van Hooft
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 7 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Percussie workshop met Christine Schukking
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
14:00 - 15:30
Kunstproject ‘Zie je mij?’
activiteiten op 8 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Vioolbeleving met Karianne Brouwer
13:15 - 14:00
Wandelen
Duo-fietsen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 9 maart
Geen evenementen
activiteiten op 10 maart
Geen evenementen
activiteiten op 11 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Creatief met Franziska Nath
13:15 - 14:00
Wandelen
Duo-fietsen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 12 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Creatief met Mieke van Hooft
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 13 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Bewegen met Karlijn
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
14:15 - 15:45
Puzzelmiddag
activiteiten op 14 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Tijd voor Taal met Annie van Gansewinkel
13:15 - 14:00
Wandelen
Duo-fietsen
14:00 - 16:00
Mantelzorgontmoeting
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
14:00 - 15:30
Kunstproject ‘Zie je mij?’
activiteiten op 15 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Gedachtenkamer
10:30 - 12:00
Keuzeprogramma
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Tekenen en schilderen met Juliette
activiteiten op 16 maart
Geen evenementen
activiteiten op 17 maart
Geen evenementen
activiteiten op 18 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Keuzeprogramma
10:30 - 12:00
Gedachtenkamer
13:15 - 14:00
Wandelen
Duo-fietsen
14:00 - 15:30
Tekenen en schilderen met Juliette
activiteiten op 19 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Creatief met Franziska Nath
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 20 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Speksteen bewerken met Femke Delen
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 21 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 11:00
Muziek doet Wonderen met Henk Lameris
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 16:00
Participantenbijeenkomst
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 22 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Keuzeprogramma
13:15 - 14:00
Wandelen
Duo-fietsen
14:00 - 15:30
Bewegingsleer en meer met Linda
activiteiten op 23 maart
Geen evenementen
activiteiten op 24 maart
Geen evenementen
activiteiten op 25 maart
09:30 - 16:00
Uitje : Zandsculpturen – Genieten in Garderen
activiteiten op 26 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Herinneren en associëren met Laurens van het Ministerie van In onbruik Geraakte zaken
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 27 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Keuzeprogramma
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Muziek doet Wonderen met Henk Lameris
activiteiten op 28 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Creatief met Franziska Nath
13:15 - 14:00
Wandelen
Duo-fietsen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
14:00 - 15:30
Kunstproject ‘Zie je mij?’
activiteiten op 29 maart
10:15 - 10:30
Stoelgym
10:30 - 12:00
Gedachtenkamer
10:30 - 12:00
Storytelling & Expressie met Henriëtte de Graaf
13:15 - 14:00
Wandelen
14:00 - 15:30
Keuzeprogramma
activiteiten op 30 maart
Geen evenementen
activiteiten op 31 maart
Geen evenementen